O nas

Jesteśmy firmą usługową o szerokim wachlarzu świadczonych usług domowych. U nas możesz zamówić wiele różnych usług - oferujemy np szycie pokrowców, naprawę suwaków, różnego rodzaju poprawki krawieckie, u nas także mozesz skrócić spodnie albo podzelować buty.

Jeżeli nie masz na to czasu oraz nie lubisz takich czynności jak pranie i prasowanie pościeli, koszul, firan itp, to z przyjemnością zrobimy za Ciebie.
Jeżeli szukasz takich usług jak np poprawki krawieckie, szycie pokrowców, albo naprawa suwaków Warszawa jak i okolice to zgłoś się do nas !

Na pewno także zdarzyło Ci się poszukiwać solidnego hydraulika, stolarza albo fachowca elektryka do drobnych napraw. Nie jest to łatwe – weź telefon i powiedz nam o Twoim problemie.

Nasi fachowcy zarówno wymienią kran, zawieszą żyrandol, naprawią krzesło, jak i wykonają modernizację łazienki czy zabudowę kuchni. Oferujemy kompleksowe usługi takie również jak szycie pokrowców, naprawa suwaków, poprawki krawieckie Warszawa i okolice.
Kompleksowo oferujemy Remonty Warszawa i okolice oraz wykonujemy Meble na wymiar Warszawa.

Nasi rzemieślnicy to kulturalni wysokiej klasy specjaliści, którzy doradzą, wykonają usługę nie czyniąc zbędnego bałaganu. Wywiozą też demontowane urządzenia.